KONST / Litografier / Färglitografi 15526093
nr 1552 6093
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 80/195. Färglitografi, bildmått: 85x60 cm, yttermått inklusive ram: 102x76 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:19:07
7/7 21:27:54
100 kr
16/7 14:47:30
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm